Deski Barlinek – piękne, funkcjonalne i ekologiczne

Wybór podłogi jest jednym z najważniejszych kroków w aranżacji wnętrza. Podłoga powinna być nie tylko estetyczna, ale również trwała, funkcjonalna i przyjazna dla środowiska. Na rynku podłóg, jak choćby w Salonie Superparkiet dostępnych jest wiele materiałów, jednak w tym artykule znajdziesz informacje o deskach Barlinek – pięknych, funkcjonalnych i ekologicznych.

Deski Barlinek – piękno w naturalnym wydaniu

Deski Barlinek to drewniane podłogi, które pochodzą z drzewa dębowego i jesionowego. Wyróżniają się one swoją naturalną urodą, pięknym rysunkiem słojów i fakturą. To właśnie one nadają wnętrzu ciepła, przytulności i elegancji. Deski Barlinek są dostępne w różnych odcieniach, dzięki czemu można dopasować je do każdego stylu wnętrza.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu

Deski Barlinek to nie tylko estetyka, są one także funkcjonalne, bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. Dzięki temu można z nich korzystać w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Co więcej, drewno pochodzące z drzewa dębowego i jesionowego charakteryzuje się wysoką twardością, wpływając na wytrzymałość podłogi.

Rozmiary Deski Barlineckiej

Rozmiary Deski Barlineckiej dostępne są w szerokim wachlarzu, a każdy z dekorów przypisany jest do odpowiedniego rozmiaru deski. W Salonie Superparkiet znajdziesz deski o wymiarach:

  • Senses – 2200 mm x 207 mm;
  • Grande – 2200 mm x 180 mm;
  • Medio – 2200 mm x 155 mm;
  • Piccolo – 2200 mm x 130 mm;
  • Molti – 2200 mm x 207 mm.

Otrzymasz także w wielu rozmiarach jodełki Pure Classico Line.

Ekologia na wagę złota

W dzisiejszych czasach dbanie o środowisko jest niezwykle ważne, dlatego warto zwrócić uwagę na ekologiczność produktu. Deski Barlinek to produkt, który powstaje w procesie przyjaznym dla środowiska. Wytwarzane są one z drewna pochodzącego ze zrównoważonych źródeł, dzięki czemu nie powodują deforestacji lasów.

Drewno to jest biodegradowalne i nie stanowi zagrożenia dla środowiska po zakończeniu okresu użytkowania. Deski te podlegają naturalnemu procesowi starzenia, nadając podłodze neutralną i naturalną podłogę drewnianą, przy której łatwo można zadbać o jej czystość.

Deski Barlinek to piękne, funkcjonalne i ekologiczne produkty, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze podłogi. Są one nie tylko estetyczne, ale również trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu można z nich korzystać w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Warto zainwestować w deskę Barlinek, która sprawi, że nasze wnętrza nabiorą niepowtarzalnego klimatu i ciepła, a zadba o to Salon Superparkiet, oferując bogaty asortyment podłóg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + 16 =