Akcesoria do Thermomixa – gotuj smacznie i zdrowo

Thermomix to niezastąpione urządzenie kuchenne, do którego możesz dokupić akcesoria marki Cucinaora®. Akcesoria te mogą znacznie zwiększyć jego funkcjonalność. W tym artykule znajdziesz trzy innowacyjne akcesoria: steamLEVEL, steamEGGS i steamTANK, które pozwolą Ci gotować smacznie, zdrowo i wygodnie.

SteamLEVEL® – wygodne gotowanie na kilku poziomach

SteamLEVEL® to inteligentne akcesorium w przystawce Varoma, które umożliwia gotowanie na kilku poziomach jednocześnie. Dzięki temu możesz przygotować pełne danie, np. mięso, ryby i warzywa, jednocześnie oszczędzając czas i energię. SteamLEVEL® zapewnia równomierne i delikatne gotowanie, zachowując wszystkie walory smakowe i odżywcze składników. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i różnorodność w kuchni.

SteamEGGS® – idealne jajka w koszulkach

Jeśli lubisz jajka, a szczególnie jajka w koszulkach, to steamEGGS marki Cucinaora® będzie dla ciebie nieocenione. Dzięki niemu możesz przygotować idealnie ugotowane jajka w koszulkach, bez konieczności pilnowania czasu gotowania. Wystarczy umieścić jajka w koszyczkach w steamEGGS®, a przystawka do Thermomixa zadba o resztę. Teraz możesz cieszyć się doskonałymi jajkami, które możesz wykorzystać na śniadanie, umieszczając je na przykład na tostach z szynką.

SteamTANK® – duża pojemność, większe możliwości

Jeśli potrzebujesz przystawki, która zabezpieczy twoje meble przed uszkodzeniami od pary wydobywającej się z urządzenia Thermomix, to steamTANK® marki Cucinaora® jest idealnym rozwiązaniem. SteamTANK® posiada głowicę obracającą się o 360° dającą możliwości odprowadzenia pary w Thermomixie w kierunku, jaki sobie zażyczysz. Dzięki temu nie będziesz musiał przestawiać Thermomixa w inne miejsce, w celu zabezpieczenia mebli kuchennych. Należy pamiętać, że Thermomix nie lubi przestawiania, albowiem w nóżkach ma wagę, która poprzez wieczne przesuwanie może ulec awarii.

Akcesoria marki Cucinaora® – steamLEVEL®, steamEGGS® i steamTANK® – to niezastąpione dodatki do Thermomixa, które umożliwią ci komfortowe i wygodne gotowanie. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się smacznymi, zdrowymi i różnorodnymi potrawami, które z pewnością zachwycą twoją rodzinę i gości. Akcesoria marki Cucinaora® są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniając trwałość i wygodę użytkowania. Wzbogacenie swojego Thermomixa o te praktyczne przystawki to gwarancja jeszcze większej satysfakcji z gotowania i odkrywania nowych kulinarnych możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + 20 =