Zadbaj o uśmiech z SEYSSO Hypertech Superior, szczoteczką przyszłości

Wizja pielęgnacji i higieny jamy ustnej od SEYSSO wyprzedza aktualne trendy, wybiegając w przyszłość. Najwyższej jakości, zaawansowane urządzenia, dzięki którym codzienna rutyna łączy zdrowie, naukę i profilaktykę regularnie wchodzą do oferty marki, zmieniając jakość higieny zębów i dziąseł. Polski brand świetnie odnajduje się w świecie zmieniających się trendów, oferując ponadczasowe urządzenia na miarę świata i potrzeb przyszłości. Do dostępnych modeli dołączyła właśnie inteligentna szczoteczka soniczna SEYSSO Hypertech Superior, model z wyświetlaczem LCD, pięcioma programami pracy, etui z funkcją ładowania oraz dezynfekcji końcówek światłem UV.

Design urządzenia to rozpoznawalna dla SEYSSO prostota i minimalizm w czarnej kolorystyce. Ekran LCD pozwala na szybki wybór jednego z 5 dostępnych programów pracy, a także pokazuje czas szczotkowania czy poziom naładowania akumulatora. Co ciekawe, po skończonej pielęgnacji urządzenie wyświetla ocenę mycia zębów. Marka przewiduje, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się technologicznego przewrotu i udoskonaleń urządzeń do pielęgnacji jamy ustnej, a także wejścia w większą interakcję pomiędzy szczoteczką, a jej użytkownikiem. 

Przez ostatnie lata branża beauty skupiła szczególną uwagę na świadomej pielęgnacji. Dotyczy to nie tylko produktów, które mają bezpośredni kontakt ze skórą, ale również urządzeń, z pomocą których je aplikujemy oraz które pomagają uzyskać oczekiwany rezultat. Dzięki grupie skintellectuals – intelektualnych konsumentów, którzy wymagają ulepszonych rutyn i coraz bardziej zaawansowanych urządzeń, marki pragnące nadążyć za zmieniającymi się potrzebami klientów, wprowadzają do swojej oferty nowoczesne, zaawansowane technologicznie akcesoria, poprzez które personalizacja rutyny oraz śledzenie stanu zdrowia są możliwe. – mówi Dorota Kowalewska, brand manager SEYSSO.

Co dokładnie oferuje model SEYSSO Hypertech Superior:

  • 5 programów pracy: codzienny, delikatny, wybielanie, polerowanie i masaż
  • automatyczny timer
  • wydajny akumulator, który pozwala korzystać ze szczoteczki do 8 tygodni na jednym ładowaniu
  • wielofunkcyjne etui podróżne z funkcją ładowania i dezynfekcji końcówek światłem UV, które eliminuje szkodliwe bakterie i wirusy znajdujące się we włóknach końcówek
  • wyświetlacz LCD 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 1 =