Hurtownia hydrauliczna Proterm – chętnie wybierany sklep przez instalatorów!

Hurtownia hydrauliczna Proterm – chętnie wybierany sklep przez instalatorów!

Przedsiębiorstwo Proterm rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku. Świadczy usługi z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej. Kierunkiem działań firmy jest obsługa zarówno inwestycji, firm i zakładów instalacyjnych, przedsiębiorstw ciepłowniczych i komunalnych oraz klientów indywidualnych. Hurtownia hydrauliczna Proterm prowadzi usługi z zakresu: projektowania i doboru urządzeń, wykonawstwa montażu, handlu i kompleksowych dostaw oraz serwisu i konserwacji w wielu typach instalacji.

Asortyment hurtowni hydraulicznej Proterm

Hurtownia instalacyjna Proterm posiada bardzo szeroki asortyment produktów. Wśród którego znajdują się miedzy innymi różnego rodzaju kształtki, rury, pompy, brodziki, baterie, kabiny prysznicowe oraz wiele innych. Wszystkie dostępne produkty w sklepie hydraulicznym Proterm są najwyższej jakości, dzięki współpracy z najlepszymi producentami w kraju i na świecie. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi hurtownia instalacyjna Proterm jest miejscem chętnie wybieranym przez instalatorów. Znajdują oni tutaj wszystkie potrzebne elementy do każdego rodzaju instalacji.

hurtownia dla instalatorów

Dlaczego warto skorzystać z oferty sklepu online Proterm?

Dużym atutem hurtowi jest także szeroka gama rozmiarów oraz dostępności poszczególnych produktów. Doświadczeni pracownicy hurtowni hydraulicznej Proterm z przyjemnością pomogą przy właściwym doborze poszukiwanego produktu.  Wszystkie te czynniki pozytywnie wpływają na zadowolenie klientów. Warto również zaznaczyć, iż przedsiębiorstwo Proterm prowadzi nie tylko sprzedaż stacjonarną, lecz także posiada sklep internetowy, który daje możliwość łatwego i szybkiego dokonania potrzebnego produktu przez Internet. Sklep hydrauliczny Proterm jest miejscem, w którym znajdują się wszystkie potrzebne do różnego rodzaju instalacji produkty. Doświadczona obsługa sklepu, dzięki doświadczeniu oraz dużej wiedzy na temat poszczególnych produktów z przyjemnością pomoże przy wyborze odpowiedniego produktu.

Proterm – postaw na najlepszą hurtownię w sieci!

Hurtownia hydrauliczna Proterm współpracuje z takimi producentami jak: Geberit, które specjalizuje się w produkcji technologii sanitarnej, Danfoss, które zajmuje się produkcją komponentów i rozwiązań technologicznych dla chłodnictwa i klimatyzacji, ogrzewnictwa, dystrybucji wody oraz maszyn roboczych czy Kermi, specjalizujące się w produkcji techniki grzewczej oraz różnego rodzaju innowacyjnych grzejników znajdujących zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Są to czołowi producenci różnego rodzaju produktów w Europie i na świecie. Produkty tych firm są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku i cechują się długą trwałością oraz bezawaryjnością, dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów przy ich produkcji.

One thought on “Hurtownia hydrauliczna Proterm – chętnie wybierany sklep przez instalatorów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + dwadzieścia =